Dodano do planner
Usunięto z planner

KONCERTY NOWOROCZNE
2018-01-04

Wraz z rozpoczęciem Nowego Roku serdecznie zapraszamy na Koncerty Noworoczne, które odbędą się w przepięknych miejscach: 5 stycznia w Nowym Sączu, 6 stycznia w Łącku, 6 i 7 stycznia w Starym Sączu oraz 7 stycznia w Muszynie.

Noworoczny Jubileuszowy Koncert Sądeckiej Orkiestry Symfonicznej w Nowym Sączu odbędzie się 5 stycznia o godzinie 18:00 w Sali Widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. Aleja Wolności 23). Na wydarzenie serdecznie zapraszają MOK wraz z Prezydentem Miasta Nowy Sącz. Dyrektorem Orkiestry będzie Leszek Mieczkowski. Natalia Rubiś – Krzeszowiak, Krystian Adam Krzeszowiak, Paulina Janczak i Damian Aleksander wezmą gościnny udział w wydarzeniu.
Bilety są do nabycia w sekretariacie MOK (ul. Al. Wolności 23). Można je zakupić w cenie 50 zł od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00.

Organizator: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Sączu


Noworoczny Koncert Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej pod dyrekcją ppłk. SG dr. hab. Stanisława Strączka oraz mjr. SG mgr. Leszka Mieczkowskiego odbędzie się 6 stycznia w Hali Widowiskowo – Sportowej w Łącku. Występ rozpocznie się o godzinie 17:00. Na wydarzenie serdecznie zaprasza Wójt Gminy Łącko – Jan Dziedzina. Występ poprowadzi Justyna Kaczmarczyk wraz z Jakubem Bulzakiem. Solistami koncertu będą Anna Spychalska (sporan), Natalia Zabrzeska (sporan), Romuald Spychalski (tenor) oraz inni. 
Udział w Noworocznym Koncercie jest bezpłatny!

Organizator: Gmina Łącko, GOK w Łącku


Koncert Noworoczny w stylu wiedeńskim odbędzie się 6 i 7 stycznia w Kinie Sokół w Starym Sączu (ul. Batorego 23). Rozpoczęcie występów przewidziano na godzinę 19:00. Wszystkich miłośników muzyki klasycznej serdecznie zaprasza Burmistrz Starego Sącza – Jacek Lelek wraz z Miejską Orkiestrą Stary Sącz pod dyrekcją Georga Weissa. W programie przewidziano między innymi: „Skrzypek na dachu”, „Baron cygański” Johan Straussa (syn), „Wiedeńska krew” Johann Strauss (syn), „Poławiacze pereł” – George Bizet, „Wesoła wdówka” – Franz Lehár, „Fajerwerki” – Josef Strauss, „Marsz Radetzkiego” – Johann Strauss (ojciec) oraz inne. Solistami podczas występów będą: Iwona Chruślicka (sopran), Sebastian Iźwicki (tenor) i Kamil Górowski (baryton). 
Bilety można nabyć w cenie 40 zł poprzez stronę www.ekobilet.pl albo w punkcie informacji turystycznej w Starym Sączu od poniedziałku do piątku od 9:00 – 17:00 (ul. Rynek 5).
Podczas koncertu obowiązują stroje wieczorowe!

Organizator: Miejska Orkiestra Stary Sącz


Koncert Noworoczny Orkiestry Straży Granicznej z Nowego Sącza odbędzie się 7 stycznia w Hali Widowiskowo – Sportowej w Muszynie. Występ rozpocznie się o godzinie 17:00. Na wydarzenie serdecznie zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna wraz z Miejsko – Gminnym Ośrodkiem Kultury w Muszynie. Podczas koncertu wspólnie z solistami Orkiestry wystąpią Anna i Romuald Spychalscy. 

Organizator: Burmistrz Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna, Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Muszynie