Rodzinne rajdy rowerowe

Dodano do planner
Usunięto z planner
Małopolska, ul. Lwowska 226
sobota, 13 września 2014 10:00-20:00
Nie zaplanowałeś jeszcze ostatnich dni lata? Spędź je aktywnie na rowerze, biorąc udział w „Rodzinnych rajdach rowerowych” w Nowym Sączu. Małopolski Związek Kolarski oraz Sądeckie Towarzystwo Cyklistów zapraszają na kolarską imprezę, w której może wziąć udział każdy, kto potrafi jeździć na rowerze.

Trzynasty września będzie w Nowym Sączu prawdziwym świętem roweru! Z Miasteczka Galicyjskiego wyruszą na trasy cztery grupy kolarskie – dla jednych (jak dla zawodników ścigających się w zawodach masters) będzie to regularny wyścig szosowy, dla innych zabawowa rywalizacja, turystyczny rajd albo rodzinna przejażdżka w atrakcyjnym terenie.

- Możesz przyjechać na imprezę z rodziną, szkołą lub przyjaciółmi, ale możesz też przyjechać sam, a przyjaciół znajdziesz na rajdzie – zachęcają do udziału w imprezie jej organizatorzy. – Możesz jedną z tras rajdu przejechać turystycznie, ale możesz też wystartować w towarzyszących rajdowi zawodach kolarskich. Udział w imprezie jest bezpłatny!

Podobne imprezy odbyły się już w tym roku w Rabie Wyżnej, Malcu, Puszczy Niepołomickiej i Tarnowie.
- I wszystkie były udane – podkreśla Marek Kosicki, prezes MZKol. – Nie wszyscy muszą być kolarzami jak Rafał Majka, ale wierzę, że wszyscy lubią jeździć na rowerze i w taki sposób spędzać czas.